4 tane eczaneden aldığım idrar testini yaptım ve hepsi negatif çıktı.

Merhaba Ben üstüne görmeden şüphelendiğim için sürtünme ile ilişkiden sonra sırası ile 20,37,70 ve 71.günlerde 4 tane eczaneden aldığım idrar testini yaptım ve hepsi negatif çıktı.Bu sonuçlar kesin doğruyu verir mi hala kafamdan atamıyorum ?

Tahlil.com Cevabı : 4 testinde farklı zamanlarda yapılmış hepside negatif sonuç demiş demek ki sonuç negatif. Yinede kafanizda soru işareti varsa kanda baktırabilirsiniz.