Adetime 5 gun var idrar testi yaptm 3 4 gun once negatif çıktı acaba gebelik soz konusu olabılır mı? yada ne zaman belli olur?

Merhaba benim son adet tarihim 3eylul goguslerde agrı sık ıdrara çıkma ve sık acıkma hissi yaşıyorum. Adetime 5 gun var idrar testi yaptm 3 4 gun once negatif çıktı acaba gebelik soz konusu olabılır mı? yada ne zaman belli olur?

Tahlil.com Cevabı : İdrarda gebelik testi adaet döneminizi bir hafta on gün geçmesi gerekir. Kanda betahcg yaptırırsanız kesin sonuç alabilirsiniz.