yerleşme kanaması olma ihtimali nedeniyle 17 Eylül ve 23 Eylül'de bhcg yaptırdım negatif çıktı. Hala hamile olma ihtimali var mıdır

Merhaba 1 Eylül'de "şüpheli" ilişkim oldu daha sonra 12 Eylül'de adet oldum. ancak yerleşme kanaması olma ihtimali nedeniyle 17 Eylül ve 23 Eylül'de bhcg yaptırdım negatif çıktı. Hala hamile olma ihtimali var mıdır

Tahlil.com Cevabı : İlişkiniz üzerine adet görmeniz hamilelik olasılığınızı ortadan kaldırıyor.