Adetime 9 gün var dün ve bugün idrar testi yaptım ikisinde de silik ikinci çizgi çıktı

Adetime 9 gün var dün ve bugün idrar testi yaptım ikisinde de silik ikinci çizgi çıktı üstüne bu gün kanda beta HCG baktirdim 0.1 çıktı ve sabah ve akşam pembe sızıntı şeklinde kan geldi kafam çok karıştı durum nedir yardımcı olabilir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testini önerilen süreden erken yaptırmışsınız.Gebelik testinin ne zaman yapılacağına dair Tahlil.com'da bir bilgilendirici yazımız yayınlandı..Aşağıda bu konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Gebelik testi ideal olarak ne zaman yapılmalıdır?