Az Önce Soru Sormıstum Hacam Size

SİZE AZ ÖNCE SORMUSTUMHocam korunmasız iliskiden sonra yaptırdım kemoliminesans veya benzeri 3. Kusak test 200 veya 190 gün garanti gecti YANİ PCR HİV TESTİNE hala gerek varmı saygılarAz önce sormustum size hatırlamanız icin.Yani bu yaptırdım testlere güvene bilirmiyim artık konuyu hiv yönünden tamammen kapatayımı yoksa Pcr test olayımı?

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar, ilişkinizin üzeriden 190-200 gün geçti ise artık Elisatestlerine güvenebilirsiniz, başka bir test yaptırmanıza gerek yoktur.

Sağlıklı günler dilerim.