Ben Az Önce Sormustum

Hocam dedim gibi korunmasız iliskiden sonra yaptırdım 3. Kusak kemolinesas veya benzeri hiv testi test 200 veya 190 gün gecti bu yeterlimi cünkü korunmasız an*l İLİSKİ VE VAJİNAL İLİSKİ yaptım o yuzden dedim PCR TESTİNE GEREK varmı diye ?PCR yaptırayımı yoksa konıyu kapatayımı?

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar, korunmasız an*l veya vajinal ilişkiden 190-200 gün sonra yaptıdığınız testler yeterlidir, doğru sonuç verir, farklı bir test yaptırmanıza gerek yoktur.

sağlıklı günler dilerim.