Merhaba hocam gecen size soru sormustum vajinanin ustune bosaldi icine degil adetim gecti ?

Merhaba hocam gecen size soru sormustum vajinanin ustune bosaldi icine degil adetim gecti surekli idrara cikiyorum hamilemiyim diye gebelik testi yap demistiniz yaptim cift cizgi cikti hemen beklemden bile hamilemiyim kesin sonuc omu yanlislik falan olmusmudur simdiden tesekkurler .

Tahlil.com Cevabı : Tek çizgi hamileleik olmadığının göstergesidir. Çift çizgi ise gebeliğin varlığının işaretidir. Bir de kanda beta hcg testi yaptır