Sürtünme ile hamile kalınır mı?

Sevgilimle 20 şubatta sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. İkimizde ful kıyafetliydik 4 kat. Boşalma oldu fakat sadexe boxer içine dışarı taşma falan olmadı. Sevgilim ay sonu 22 23ü gibi adet olurdu genelde, paranoyak olduğumuz için stres yaptık ve şuan sevgilimin adeti 4 gün gecikti 2 gün önce ağrı yaşadı ancak kanama olmuyor stresi günden güne artıyor korkuyoruz hamile olma ihtimali var mı?

Tahlil.com Cevabı :

Belirttiğiniz bir ilişki ile hele 4 kat kıyafet varken hamilelik ihtimali mümkün değildir. Ancak hamilelik korkusu ile strese girilmesi adet döngüsünü etkileyebilir ve beklenen adetin daha geç olmasına yol açabilir. Sonuç olarak sevgilinizin hamile olma ihtimali yok ve muhtemelen birkaç gün içinde adet olacaktır.
İçinizi rahat tutun ve sevgilinizin adet olmasını bekleyin ve stres yapmayın.