Sürtünme Yoluyla Ilişki Sonrası Gebelik

Merhaba hocam 12 15 Aralık tarihleri arasında erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla bir beraberliğim oldu.23aralıkta regl oldum 4 gün sürdü rengi biraz daha açıktı pembe renklerin de . Ocak 23 ünde regl olmam gerekiyordu ancak olmadım karın ağrısı ve kasık ağrısı çektiğim için tarlusal aldım ve 6 şubatta bütün ağrım kesildi ve sadece regl sancısı ve kanaması çektim. 4 5 gün sürdü adet bu normal adetlerim gibiydi kanamanın ı rengi. 23 ocaktan 6 Şubat tarihine kadar iki kez ve regl olduğum gün de bir kez hızlı gebelik testi yaptım ve üçüde negatif çıktı yine de hamile olabilir miyim. Üstüne görme olabilir miydi acaba diye düşündüm ama o sırada da reglm gecikmişti bildiğim kadarıyla üzerine görme reglden önce oluyor. Hamile olabilir miyim

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar, 12-15 aralık tarihlerinde birliktelik yaşamışsınız. Sonrasında 2 kez adet görmüş ve 3 kez de gebelik testi yapmışsınız, hepsi negatif çıkmış. Üstüne görme denilen olayda kişi hamile olsa bile adet görmeye devam edebilir, ancak gebelik testleri pozitif çıkar. 12-15 aralık tarihinde olan birliktelikte hamilelik olmuş olsa idi 6 şubatta yaptığınız test pozitif çıkardı.

Hamilelik ihtimali görünmüyor, sağlıklı günler dilerim.