Yumurtlama denilen şey bu dönemde oluyor mu? bu dönemde hamile olma şansı nedir ?

 Sevgilimle 24 de seviştik. sevgilim 32 günde bir adet olduğunu söyledi. 10 11 12 de oluyorum dedi. yani tahmini adetten 15 gün sonra seviştik. sizce bu yumurtlama denilen şey bu dönemde oluyor mu? bu dönemde hamile olma şansı nedir ? tşkr

Tahlil.com Cevabı : Evet yumurtlama olabilir.Yumurtlama olduğunda ilişkilerde ise hamilelik şansı yüksektir.