20 yaşındyım evliyim eşimle 10 gun önce ilişkiye grdım?

 20 yaşındyım evliyim eşimle 10 gun önce ilişkiye grdım ve içime boşaldı adet olmama 1 hafta var ama bazen erkende oluyrm ve aşırı halsizlk var uyumaya başldm sureklı gzüm kararıyo midemde bulanyo ve kabızlık şikayetmde var lavaboya çok çıkmaya başladım benm sorum şu adetımı beklemeden test yapabılırmıym yada ne kdr dgru çıkar şimdiden teşekkür edrm

Tahlil.com Cevabı : Adetinizde gecikme olmadan test yaptırmatın, en az 5 günlük gecikme olmasını bekleyin

s************** :

Merhaba.. nisanli bir bayanim ve nisanlimla iliskimiz oldu. Fakat gecen cildiye doktoruna gittim ve hormon testi istedi cene altimda killanmalarim var cunku.. benim sorum hormon testinde kadin oldugum cikarmi ortaya ? Tesekkurler..

Cevap:

Hayır kan testi ile kız-kadın ayrımı yapılamaz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.