Acaba duş alırken vücudunda sperm kaldıda vajinasına kaçmış olabilir mi?

"Sizinle paylaşmak istedim üç hafta önce falan sevgilimle ağızdan ilişki yaşadık ve ben onun göğüslerinin altına boşaldım suratına ve saçlarına geldi göğüslerine de tabiki ve sildik saçlarını da sildik heryerini sildik. Onda iç çamaşırı vardı çıkarmamıştık. Sonra sevgilim yarım saat bir saat sonra duş aldı duş alırken de ilk iyice silinmiş sonra duşa başlamış acaba duş alırken vücudunda sperm kaldıda vajinasına kaçmış olabilir mi? Adeti üç gün gecikti ben ihtimal vermiyorum rahat olmasını söylüyorum ama benimde sinirlerim bozuldu sizce böyle bir ihtimal var mıdır ?" Böyle bir soru sormuştum size sizde korkulacak bir durum yok demiştiniz fakat; Bel sırt ağrısının olduğunu söylüyor bide sarı renkte akıntısı geliyormuş lütfen yardım edin böyle bir hamilelik söz konusu olur mu hiçbir şekilde vajinasına temas dahi etmedim çamaşırı vardı zaten ve hemen sildik heryerini 1 saat sonra duşa girdi vücudunda sperm kaldıda vajinasına girmiş olabilir mi duşta ? Ne olur detaylı bilgilendirin beni kafayı yemek üzereyim lütfen..

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde hamilelik riski yoktur, ancak çok sıkıntıda iseniz gebelik testi yapabilirsiniz..