Ben sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yasadım boşalma olmadı fakat zevk suyundan şüpheleniyoruz.

Ben sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yasadım boşalma olmadı fakat zevk suyundan şüpheleniyoruz. ilişkiden 15 gün sonra düzenli adetimi oldum.test yaptım negatif çıktı.Şimdide karnımda hafif ağrılar hissediyorum korku var içimde hamilelik riskivarmı

Tahlil.com Cevabı : Korunmasız cinsel birliktelik  sonrası adet görülmüş olması gebelik ihtimalinin bulunmadığı konusunda bilgi verir.Zaten gebelik testi sonucunuz da negatif.Gebelikten söz edemeyiz bu durumda.Adet gören birinin neden hamile olamayacağı hakkında çok daha detaylı bilgi almak ve benzer sorular ve verdiğimiz cevapları okumak için tıklayınız....