Beta hcg değerim 32,20 çıktı Sizce ben hamile miyim

Adetim 5 gün gecikti. kan testi yaptırdım beta hcg değerim 32,20 çıktı. Doktor kesin birşey söylemem için bir kaç gün sonra tekrar yatırmamı söyledi. Sizce ben hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı :

Doktorlarımız sizin gibi Beta HCG değerlerini merak edenler için Gebematik tasarladılar.Bizlere sormanız agerek kalmadan Gebematik kullanarak gebe olup olmadığınızı gebeyseniz da tahmini kaç haftalık olduğunu öğrenebilirsiniz.

           Gebematiğimizi hemen kullanmak için tıklayınız....