Dün test taptım 2 çizgi çıktı çizginin biri silik ne anlama geliyor?

Merhaba bnm adetin 15 gün gecikti dün test taptım 2 çizgi çıktı çizginin biri silik ne anlama geliyor acaba yardım edin lütfen

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testinde silik çizgi çıkması gebeliğin erken döneminde olmasında veya biyokimyasal gebelik kaynaklı olabilir.Birkaç gün sonra testin sağlık merkezinde tekrar edilmesi ve doktor tarafından değerlendirilmesi uygun olacaktır.