Değer artışının az olması normal mi?

Devlet hastanesinde yaptırdığım beta hcg değerim 100.23 çıktı ve doktor gebe olduğumu söyledi.17 aralıkta özel bir hastanede yaptırdığım beta hcg 165 çıktı.Doktor normalde 2 günde bir değerin ikiye katlaması gerektiğini söyledi.Değer artışının az olması normal mi?

Tahlil.com Cevabı :

Hastaneden hastaneye ve testin çalışıldığı cihazlara bağlı olarak değişebilir. Bu nedenle ultrasonografi ve muayene önemlidir. Geçmiş olsun..