Dokuz hafta once bir iliskim oldu bir suru belirti var basta mide bulanmasi hazimsizlik

 Dokuz hafta once bir iliskim oldu bir suru belirti var basta mide bulanmasi hazimsizlik bas donmesi ve goguslerde degisim gibi vede kasik ve gogus agrim vardi ama bugun ultrasona gorundum doktor olmadigimi soyledi ve adet sokturucu ilac yazdi bazi durumlarda kese bu kadar gec gorulebiliyor mu ben hala olmadigima inanamiyorum cunku

Tahlil.com Cevabı : Herhangi bir tahlil sonucu sormamışsınız.Ancak merak ettiğiniz konularla ilgili olarak sitemizde bir çok yazı yayınladık ve soru cevapladık.Dilerseniz merak ettiğiniz konulara dair sitemizdeki yazılarımızdan yararlanabilirsiniz.Tahlil.com'un arama motorunu kullanarak site içinde dilediğiniz konuyu araştırmak için tıklayınız....