İlişkiden sonraki 7.günde adet olmam gerekiyordu ve adet görmedim. Test negatif çıktı. Rahatlayabilir miyim?

Merhaba hocam. İlişkiden sonraki 7.günde adet olmam gerekiyordu ve adet görmedim(adetlerim düzensiz) bunun üstüne kan testi yaptırdım betahcg<1.2 cikti. Bugün ise adetimin gecikmesinin 4.günü 20 ml/iu ya duyarlı yazan ucuz bir test aldım negatif çıktı. Artık rahatlayabilir miyim sizce?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmeniz devam ederse testi tekrarlamanızı öneririz.