Merabalar benim en son regl gunum 27 nisandi 7 aylik evliyim ve hep duzenli adet gordum

Merabalar bnm en son regl gunum 27 nisandi 7 aylik evliyim ve hep duzenli adet gordum 27mayista adet olmayinca ayni gun icinde beta hcg testi yaptirdim 0.5 cikti bugun bi hafta oldu ve hala adet olmadim sizce testi tekrar yenilemeli miyim hamilemiyim?

Tahlil.com Cevabı : Evet testi tekrar etmenizi öneririz..