Merhaba;en son adet tarihim 17 nisan bu ay adet gormedim.evde idrar testi negatif cikti

Merhaba;en son adet tarihim 17 nisan bu ay adet gormedim.evde idrar testi negatif cikti daha sonra kan tahlili yaptirdim fakat tum degerler normal cikti.SAT a gore 50 gun oldu bu asamada ne yapmaliyim?

Tahlil.com Cevabı : her kadında yılda 1-2 kez adet gecikmesi olabilir, bir kez daha testi takrarlamanızı öneririz..