Sonuc Nasıl

?1.Anti hiv (kemolumineesans veya benzeri SONUC 0,09 BİRİM S/CO KARAR SINIRI 0-1SONUCLAR NASIL ?2.süpheli iliskiden 1ve 3 yıl sonra 4 tane hiv testi oldum artık sonuclar kesin midir. 3.önceden yaptırdığım diğer hiv testi sonucu 0,16 bu ise 0,09 bu degerler normal mi? 4. 45 gün önce askerdeyken jilet karışma şüphem vardı ve 45 sonra hiv testi sonucu 0,09 birim s/co karar sınırı 0-1 bu sonuc yeterlimi bu jilet mevzusu icin artık bu konuları gönül rahatlı ile kapatabilir miyim.

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar; sorularınızı sırayla cevaplayalım.

1-Sonuçlarınızın hepsi negatif görünüyor, yani virus yok.

2-Şüpheli ilişkiden 1 ve 3 yıl sonra yaptırdığınız testler negatif, artık sonuçlar kesindir, şüpheli ilişkiden HIV virusu kapmamışsınız.

3-Tüm Anti HIV testleriniz negatif, yani problem yok.

4-Askerdeki jilet olayı ile ilgili daha önce sorunuzu birkaç kez cevaplamıştım zaten, artık bu konuyu kapatabilirsiniz.

Sağlıklı günler dilerim.