1 aylik evliyim esim icime bosaliyor 3 haftadir sizce hamilemiyim

Cok acil cevlanmasini bekliyorum ben 21 inde doktora gittim gebelik testi yaptirdim ama yok dedi fakat bi haftadir midem bulantisiyla uyaniyorum ve cok sidetli bas donmesi var adet gunume bir kac hafta var ama test yapmak istoyorum 1 aylik evliyim esim icime bosaliyor 3 haftadir sizce hamilemiyim

Tahlil.com Cevabı : Adet olmanıza birkaç hafta var ise test yaptırmak için henüz çok erken, ancak adet gecikmeniz olur ise test doğru sonuç veriri, mide bulantılarınızın sebebi mide rahatsızlığından da olabilir..