Merhaba hocam 1 ay once sevglimle surtunme yoluyla ilski yasadk bosalma olmadi

Merhaba hocam 1 ay once sevglimle surtunme yoluyla ilski yasadk bosalma olmadi ama zevk suyu bulasti mi bilmiyoruz bu olaydan 1 hfta snra adet oldm simdi goguslerimde agri hissedyrm adetime daha 1 hafta var ve bas agrisi ile biraz ishallik de var hamile olabilir miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Bunu söyleyebilmek için çok erken adet gecikmeniz olur ise test yaparsınız, bir enfeksiyon geçiriyor olabilirsiniz, enfeksiyon uzmanına gitmenizi öneririz..

c********** :

Merhaba, Glukoz 88, tokluk kan şekeri (2 saat) 81. tahlil sonuçları bu değerlerde iken hipoglisemi hastası olunablir mi? insilün direnci HOMA testi yaptırmak gerekir mi? Çünkü bütün belirtileri taşıyorum üstelik baygınlık geçirdim.

Cevap:

Bu durumda endokrinoloji bölümüne muayene olmak ve  ilave tahliller yaptırmak üzere başvurmanız uygun görülüyor.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.