11 mayısta erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla birlikte olduk?

11 mayısta erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla birlikte olduk. Bakireyim. Vajinama boşaldı. Hamile kalmış olma ihtimalim var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Hamileliğin oluşması mümkün. Adet gecikmesini 1 haftanın üzerinde yaşarsanız gebelik testi yaptırarak net bir sonuca ulaşabilirsiniz.

a********* :

Merhaba benim adım ela benim kan grubum b rh (+) nişanlımın a rh (+) kan uyuşmazlığımız varmı?

Cevap:

Rh yönünden yoktur..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.