Ben ilişkiye girmedim.Erkek arkadaşım ise kendi kendine boşaldı o boşaldıktan sonra ben onun eline dokundum?

Ben ilişkiye girmedim.Erkek arkadaşım ise kendi kendine boşaldı o boşaldıktan sonra ben onun eline dokundum elime çok az sperm bulaştı.Daha sonra unutup elimle 30 dk sonra vajinama dokundum.Günümde regl oldum ilk iki gün normal oldu bugün 4.gün biraz azaldı hamilemyim lütfen link yollamayın

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız şekilde hamileliğin oluşmasını beklemek oldukça düşük bir ihtimaldir. Gebelik testi yaptırarak net cevaplara ulaşabilirsiniz.