Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ilişkinin ilk ayında normal günümde hasta oldum ama diğerlerine göre kısa sürdü?

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ilişkinin ilk ayında normal günümde hasta oldum ama dierlerine göre kısa sürdü vee suan göğüs uçlarımda sızı var normaldede akıntıları olan biriyim hamilelik durumum nedir teşekkürler simdiden

Tahlil.com Cevabı : Hamile olup olmadığınızı gebelik testi yaparak netleştirebilirsiniz.