ilişkinin oldugu gün adetimin 1 günü idi

mrb erkek arkadaşımla adetli gunumde ilişki yaşadık ancak ikimizinde kıyafetler vardı boşaldı benim pantolanıma geçti ancak temizledim adetim 1-2 gün gecikince ulturasyona gittim hamile falan çııkmadım hala böyle bir ihtimal varmı zaten ilişkinin oldugu gün adetimin 1 günü idi cevabınızı bekliorum

Tahlil.com Cevabı : Kıyafetli ilişkilerde gebelikten bahsedilmez. Hamilelik ihtimaliniz olmadığı görünüyor.