Noolur akıl verin! yumurtalama gününe denk günde ilişkiye girdik eşimle ve ben 45 dakika ayaklarımı havaya diktim.

Noolur akıl verin!!haziranin 6sı adetimin ilk gunuydu ve yumurtalama gününe denk günde ilişkiye girdik eşimle ve ben 45 dakika ayaklarımı havaya diktim.3 gün sonra adet olmam gerek ama adet belirtileriyle hamileliliği ayırmadım sizce hamilemiyim? 2 yıllık evlıyım 3-4 aydır deniyoruz ve cok ıstıyorum

Tahlil.com Cevabı : Akıl verelim o zaman, adetinizde en az 1 hafta gecikme olursa gebelik testi yaptırın.