Kızım zayıf. en ufak bir şişlik görse gebe olmaktan şüpheleniyor. Gebelik ihtimali var mıdır yoksa bunun başka bir sebebi mi var ?

Merhaba. Kızım zayıf. en ufak bir şişlik görse gebe olmaktan şüpheleniyor. yine bir şişlik var karnında. ancak adeti yeni bitti. Gebelik ihtimali var mıdır yoksa bunun başka bir sebebi mi var ?

Tahlil.com Cevabı : "Kızınızın" bir ilişkisi var mı belirtmeniz gereklidir..