Merhaba hocam biz 2 hafta önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Yılbaşında ya adetim bitmişti ya da o hafta bitecekti.

Merhaba hocam biz 2 hafta önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Yılbaşında ya adetim bitmişti ya da o hafta bitecekti. Yani benim şu ara adet olmam gerekiyordu. Yanılmıyorsam bir kaç gün gecikti. Açıkçası sürtünme sırasında ikimizinde iç çamaşırları vardı ve sürtünme sonrası boşalma vajinanın baya üstünde oldu. Ancak benim iç çamaşırımda çok az da olsa sıvı vardı. Ben de ne olur ne olmaz gidip vajinamı yıkadım ve iç çamaşırımı da değiştirdim. Ama şu an ikimiz de tedirginiz. Gebelik sizce var mı?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik çok düşük ihtimal adet olmanı bekleyip ona göre karar verebilirsiniz.