Adeti de 1 ay belki de daha çok oldu gecikmesi .Hamile midir yoksa düzensiz uyku alkol sigara ve hiç spor yapmamaktan olabilir mi?

Mayıs 15 16;18 i ilişkiye girdim ve haziran 15 de ilişkiye girdim içine boşalmadım .Kız arkadaşımda kist varmış. Aşırı alkol ve sigara içiyor . Adeti de 1 ay belki de daha çok oldu gecikmesi .Hamile midir yoksa düzensiz uyku alkol sigara ve hiç spor yapmamaktan olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Test yaparsanız öğrenebilirsiniz..