İyi akşamlar ben ayın 3'ünde aşılama yaptırdım.bugün test yaptırdım ama düşük çıktı

İyi akşamlar ben ayın 3'ünde aşılama yaptırdım.bugün test yaptırdım ama düşük çıktı.fakat ebe düşük ama umutsuzda değil dedi.değerlerim HCG-B : 0.376 FERR : 8.08 FT3 : 2.78 FT4 : 0.872 TSH : 2.54 ANTI HBS : 2.00 HBSAG : 0.492 YORUMLARSANIZ SEVİNİRİM.TEŞEKKÜRLER

Tahlil.com Cevabı : Testiniz şu anda negatiftir..