B-HCG:0.5 Hamile miyim?

Kan testi yaptırdım sonuç 0.5 çıktı ertesi günü regli oldum yinede tekrar kan testi yaptırmaya gerek varmıdır

Tahlil.com Cevabı : Merhaba,Bu B-HCG değerine göre hamile değilsiniz. Hamile kalındığı zaman bu kan testi çok yüksek rakamlara ulaşmaktadır. Adet görmüş olmanız da hamile kalmadığınızın diğer bir göstergesidir. Tekrar kan testi yaptırmanıza gerek yoktur.Sağlıklı günler dilerim.