Dışarı boşalma yöntemiyle bir ilişkim oldu.Gebelik söz konusu mudur acaba ?

Dışarı boşalma yöntemiyle 10 aralıkta bir ilişkim oldu.bir sonraki regli tarihime birkaç gün kala neo-penotran fort L adlı ilacı kullanmıştım.regli tarihimin günü geldiğinde yani 28 aralıkta ilacı kullanmayı bıraktım ama reglim gelmedi.eczacıya sorduğumda geçikme ilaçtan kaynaklanmış olabileceğini söylemişti.bende adet söktürücü olarak tarlusal kullanmaya başladım.31 aralık günü kan testi yaptırdım,sonuç 0,25 negatif dendi.tarlusal bittikten bırkac gun sonra 2 ocakta regli oldum.reglim bitti ama 13 ocakta tekrar kahverengi akıntıyla birlikte hafif bir kanama gelmekte.gebelik söz konumusumudur acaba? testi tekrarlamam gerekirmi? cevap verirsenin çok sevinirim..teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Gebelik söz konusu değil.Bir daha test yaptırmanıza da gerek yok.