Sevgilim kendi uzerine bosaldi,ama bir dikkatsizlik sonucu parmagim hafifce spermine temas etti.

Sevgilim kendi uzerine bosaldi,ama bir dikkatsizlik sonucu parmagim hafifce spermine temas etti sonrasinda sildim ama yikamadim.Ve bir 5 dk sonra parmagimi vajinama soktum bu mevzu 2 ay onceydi, duzenli regl oldum,test yaptim eczaneden negatif cikti. Kurumus sperm gebelik ihtimalini dogurur mu? Tsk

Tahlil.com Cevabı : İki ay düzenli adet olmuşsunuz gebelik ihtimalini ortadan kaldırmışsınız.