5 yaşında oğlum var sürekli iştahsızlık kusma ve ishal vari, tahlil değerleri :

  5 yaşında oğlum var sürekli iştahsızlık kusma ve ishal var tahlil değerleriWBC 26.86 HGB 11.1 HCT 35.8 MCV 71.6 MCH 22.1 MCHC 30.9 PLT 1338 PCT 0.98 MONO 1.79 NEU 21.15 LYM12.8 NEU 78.7 ENFEKSİYON doktoru gördü ve klamoks antibiyotik yazdı tedavi doğrumu ne yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz bir enfeksiyondan şüphelenmiş ki yazmış antibiyotik ama enfeksiyon nedenini araştırmaya yönelik tahliller de yapılmalı. İdrar kültürü, Gaita kültürü gibi.Bu ve benzeri tahliller yapılsa enfeksiyon yönünden çok daha anlamlı bilgiler elde edilebilir.