18 yasindayim Çekindiğim ultrason sonucu hemorajik kist rüptürü çıktı adet dönemine yakın kasiklarimda çok ağrılı bir sancı oluyor

Ben 18 yasindayim Çekindiğim ultrason sonucu hemorajik kist rüptürü çıktı adet dönemine yakın kasiklarimda çok ağrılı bir sancı oluyor doktoro gittiğimde ise kistlerimin patladigini içeride bir sıvı olduğunu söylüyorlar bu yaklaşık 5aydır devam ediyo

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle bir kadın doğum doktoruna muayene olmanızı öneriyoruz.