Cinsel yolla bulaşan hastalıklar hakkında

Hocam merhabalar, ben 27 yaşında erkeğim. Size yaptırmış olduğum testleri görüntü olarak yolladım, 7 ay geçti temas üzerinden ve kayda değer hiç bir şikayetim yok .ama içim hala rahat değil başka hangi testleri yaptırmam gerekiyor veya gerekiyor mu hocam ? Tamamen temiz olduğum bu tahliller sonucu kesin mi ben kötü psikolojiden çıkamıyorum evlilik yapacağım ama korkuyorum.

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar. Gönderdiğiniz 4 dosyayı da inceledik.
Gönderdiğiniz dosyalarda HPV PCR testleri tamamen temiz, yani negatif. Chlamidya, mycoplasma ve üreaplasma testleri negatif, frengi diğer adıyla sifilis  yönünden yapılan TPHA testi negatif. Hepatit C testi olan HCV negatif.
Herpes testtleri  IGM ve IGG ( HSV 2 ) NEGATİF . Sonuç olarak tüm test sonuçlarınız tertemiz ve negatif.
Evlilik yapmanıza hiç bir engel yok ve tamamen sağlıklısınız. Bu testleri yaptırmak hem maddi olarak külfetli hem de vaktinizi alan bir işlemdir. Tamamen sağlıklısınız ve lütfen başka test yaptırmayın. Buna ihtiyacınız kesinlikle yok. Bu testler yeterli.
Eğer cinsel yolla bulaşan hastalık korkusu sizde bir takıntıya dönüştüyse de bu konuda bir psikiyatri uzmanından destek alınız.Kötü psikolojiden çıkmanız için faydalı olacaktır.