22 yaşında bekar bir bayanım.3 aydır idrar tahlillerimde bol lökosit görülüyor?

22 yaşında bekar bir bayanım.3 aydır idrar tahlillerimde bol lökosit görülüyor.antibiyotik kullanmama rağmen de geçmiyor aksine artış gösteriyor.son tahlilimde yine bol lökosit ,yaygın mukus ve 8-10 epitel çıktı.bu ne demek.doktorum çok şaşırdı.tahlil sonuçlarımın yorumunu rica ediyorum sizden.

Tahlil.com Cevabı : Dirençli bir üriner enfeksiyonunuz olabilir, idrarkültürü alınıp bakteri tespit edilmeli, ayrıca hastalığa yatkınlık yaratabilecek diğer faktörler araştırılmalıdır..