İyi günler 3 temmuzda erkek arkadasım ile korunmadan yaşdığımız iliişkiden dolayı

iyi günler 3 temmuzda erkek arkdasım ile korunmadan yaşdığımıziliişkiden dolayı içime boşaldı yrım saat snra ertesi gün olrak bilnen hapın ikisini aynı anda içtm ve 25 temuz da beta hcg testi yaptrdım kan degeri 134,19 cıktı 2 hftlık hamilsniz ddiler dünn yne beta hcg testi yptım 6,64 cktı hamlemym?

Tahlil.com Cevabı : Dün çalışılan değeriniz negatiftir, bir kez daha çalışılmasını öneririz..