Hocam selamlar korunmasız ilişkiye girdim 05.04.14 tarihinden içimde kötü şüpheler oluştu

Hocam selamlar korunmasız ilişkiye girdim 05.04.14 tarihinden içimde kötü şüpheler oluştu bu durumda ne yapmam gerekiyor

Tahlil.com Cevabı : Herhangi bir hastalık bulaştığınızdan dolayı şüpheniz var ise enfeksiyon hastalıkları uzmanına gitmenizi öneririz..