Kanda gebelik testi yaptırdım beta hcg 27.9 çıktı bugün tekrar yaptırdım 7.5 çıktı pazar günü de adet oldum sizce hamilelik olabilir mi?

20 Haziranda kanda gebelik testi yaptırdım beta hcg 27.9 çıktı bugün tekrar yaptırdım 7.5 çıktı pazar günü de adet oldum sizce hamilelik olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Bhcg değerlerine göre gebeliğiniz sağlıklı bir şekilde ilerleyemeyip kendiliğinden sonlandığı anlaşılıyor. Yine de ayrıntılı bilgi için bir kadın doğum doktoruna başvurmanız gerekmektedir.