Tirnak batmasi ameliyati icin gecen hafta test yaptirdim. Ve aptt oranim 36.3 cikti. Tekrar test yapildi ve yine yuksek cikt

Tirnak batmasi ameliyati icin gecen hafta test yaptirdim. Ve aptt oranim 36.3 cikti. Tekrar test yapildi ve yine yuksek cikti. Yarin ameliyat olucam kanama riski varmidir olmalimiyim sizce ameliyat. Yorumlarsaniz cok sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Ameliyat olmanızı engelleyecek kadar bir yükseklik görülmüyor APTT sonucunda