Zevk suyu 4 kat kıyafetten geçerek hamile bırakır mı?

Erkek arkadaşımın pantolunu ve iç çamaşırı vardı benimde üzerimde pantolonum ve iç çamaşırım vardı sürtünme yoluyla ilişkiye girdik o boşaldığını söyledi spermin 4 kat bezden geçmediğini biliyorum ama zevk suyunu vajinamın dışında olan bölgelere geldiğini hissettim vajinamin girişine temas etmediğine eminim .Ve 11-12 saat sonra ella hapı kullandım çok korkuyorum hamile miyim diye zevk suyunun 4 kat kıyafetten geçerek hamile bırakır mı.ve adetim 4 gün gecikti ella hapı gecikme yapmış olabilir mi .yardımcı olursanız çok sevinirim veya kıyafetten geçen zevk suyu hamile bırakır mı

Tahlil.com Cevabı :

Anlattığınız gibi bir beraberlik sonrası gebelik olasılığı mümkün görülmüyor.

Tahlil.com doktorları olarak sizin gibi genç okurlarımıza  önerimiz aşağıdaki bağlantıda yer alan ve hamilelik oluşumuna dair verilen bilgileri sonuna kadar dikkatle okuyup hamileliğin oluşum ve test edilmesi hakkında  bilgi sahibi olmanız.

Hamilelik nasıl olur, hangi durumlarda ise hamilelik olmaz?